Haber

Esenyurt’taki işinden kovulduğu için sinirlenen şahıs, marketin çip tezgahını devirdi.

Esenyurt’taki işinden kovulduğu için sinirlenen şahıs, marketin çip tezgahını devirdi.

İSTANBUL – Esenyurt’ta bir seçkin markette yarı zamanlı çalışan genç, işletme sahibiyle anlaşamayınca işten çıkarıldı. Olayın ardından genç adamın marketin önüne gelerek cips standını alıp zarar vermek için devirmesi ve kaçması o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün saat 17.00 sıralarında Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi’ndeki tekel pazarında meydana geldi. İddiaya göre, bir süredir markette yarı zamanlı çalışan Lider T. isimli genç, işletme sahibiyle anlaşamayınca işten çıkarıldı. Duruma son veren genç, akşam saatlerinde marketin önüne geldi. İş yerinin önünde bulunan cips standını merdivenlere doğru sürükleyen şahıs, standı devirdikten sonra olay yerinden kaçtı. İşletme sahibinin polise giderek olayla ilgili şikayette bulunacağı belirtildi. O anlar çevredeki iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

“İşine son verildiğinde bunu kaldıramadı”

Konuyla ilgili konuşan esnaf Kadir Akdağ, “O arkadaş daha önce burada yarı zamanlı çalışıyordu. Ben ve işletme sahibi daha önce de birkaç yanlış davranış gördük. Kendisini uyardık. O da dikkate almadı. Biz de işine son verdik. Bunu sindiremedi, geldi ve “Böylece zarar vermeye başladı. Daha önce de işletme sahibinin anne ve babasına kaba davranmıştı. İnsanların artık sabrı kalmadı. Karakola gidip polisi arayacağız. Cips standını alıp merdivenlerden aşağı atıyor ve ona zarar vermeye çalışıyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu