Teknoloji

Street Fighter 6 Derecelendirildi: Tam Çıkış Tarihi Yakında Duyurulabilir

 
Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan dövüş aksiyon oyunu Street Fighter 6 biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Esaslı bir seri olan Street Fighter’ın yeni oyunu Street Fighter 6, Güney Kore’de derecelendirildi. Derecelendirme, oyunun çıkışının yakın olduğu manasına gelmese de önümüzdeki haftalarda ne vakit çıkacağına dair bilgilerin gelmesi mümkün.
 
Street Fighter 6, 2023 yılı içerisinde çıkış yapacak 
 
 
 
Şubat ayında duyurulan Street Fighter 6, 2023 yılı içerisinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Tam çıkış tarihi şimdi belirli değil. Bayonetta imalcisi ve Bayonetta 2 direktörü Yusuke Hashimoto, oyun dizayncısı olarak Street Fighter 6 üzerinde çalışıyor. Bunun yanı sıra Capcom imalcisi Kazuhiro Tsuchiya’da geliştirme süreci içerisinde yer alıyor.  
 
Street Fighter 6, evvelki oyunların temel modlarını (Arcade Modu, çevrimiçi maçlar, Eğitim Modu, yerel savaşlar ve daha fazlası) Fighting Ground tecrübesiyle birleştirecek. Ryu ve Chun-Li üzere ikonik Savaşçıları bünyesinde barındıracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu