Haber

Türkiye’yi terk ettiler! Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi Başka Bir Ülkeye Taşındıklarını Açıkladılar

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, eşi Almeda Abazi’nin son dönemde Türkiye’de yaşanan deprem ve sel felaketlerinin ardından akli dengesinin önemli ölçüde bozulduğunu açıkladı. Çift, aldıkları kararla artık Türkiye’deki yaşamlarına devam etmeyeceklerini açıkladı.

2017’de evlendiler

2008 yılında Miss Globe Miss Universe yarışmasıyla adından söz ettirmeye başlayan Almeda Abazi ve başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman, üç yıllık birlikteliklerini 2017 yılında nikah masasına oturarak taçlandırdı.

iki çocukları oldu

2019 yılında ilk kez çocuk sahibi olmanın eşsiz sevincini yaşayan çift, küçük çocuklarına Efehan adını verdi. 2021 yılında bu kez bir kız sahibi olmanın heyecanını yaşadılar ve kızlarının adını Alina koydular.

“Depremden bu yana eşim Almeda’nın psikolojisi bozuldu”

Tolgahan Sayışman, 6 ay önce ülkemizde meydana gelen depremlerin ardından, Depremle ilgili herhangi bir önlem aldınız mı?‘soruya’ Ailemi ve kendimi kurtarsam bile aklım sevdiğim insanlarda olacak. Beyin sarsıntısından beri karım Almeda depresyonda. Her zaman yanında olmamı istiyordedi.

Arnavutluk’a taşındılar

Sabah’ın haberine göre Tiran ile ülkenin tatil beldesi Dhermi’de ev satın alan ünlü çiftin kızları eğitimlerine burada devam edecek. Öte yandan Arnavutluk’a tamamen yerleşmediklerini anlatan Sayışman, İstanbul’daki konutlarını da tamamen kapatmadıklarına değindi.

“Yılın altı ayı burada, diğer yarısında da ülkemde olacağım. Zaten uçakla Antalya’dan daha yakın. Sanki hiç hareket etmemişim gibi beni sık sık göreceksiniz. İstanbul’daki evimizi zaten kapatmadım. Ülkemizde yaşayacağız. Artık iki ülkede evim var” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu