Haber

Yavuz Kurt: Şehzadelerin Belediye Başkanı olmak istiyorum

Cumhur İttifakı’nın AK Parti’den Şehzadeler Belediye Başkanı adayı Yavuz Kurt, sadece 5 yıllık Şehzadeler Belediye Başkanı adayı olmadığını, hedefinin halkın kalbine girerek efsane bir lider olmak olduğunu söyledi.

Cumhur İttifakı’nın AK Parti’den Şehzadeler Belediye Başkanı adayı Yavuz Kurt, Manisa’da Şehzadeler Parkı’nda ulusal ve yerel basın mensuplarıyla buluştu. Burada önemli açıklamalarda bulunan Yavuz Kurt, projeleri hakkında bilgi verdi.

Ucuz ve imkansız vaatlerin peşinde olmadığını belirten Kurt, “Seçimi kazandığımızda milletimiz bize 5 yıllığına ruhsat verecek. Zaten yapacağız. Öyle bir şey yok. Biz sadece 5 yıla talip değiliz” dedi. Şehzadelerin. Bunu Belediye Başkanı Adayı Yavuz Kurt olarak söylemiyorum. Sonuçta biz geleceğe söz veriyoruz.” Bildiğimiz bir gerçek var. Biz ölümlüyüz. Yavuz Kurt ne olursa olsun ya da değil. Benim isimlerim ölümlüdür. Ama devlet sonsuzdur. Biz bu anlayışla hareket ettiğimiz için sadece 5 yıla talip olmuyoruz. Seçildiğimizde aldığımız her karar, attığımız her adım, her altyapı ve üstyapı projesini vaat edip inşa ediyoruz. Bu şehrin 100 yıl sonraki geleceğine hitap edecek. Şimdi yaparız, bir gün yıkacağız mantığıyla hareket etmeyeceğiz. Bu şehrin neye ihtiyacı var? Önce bunu belirlememiz lazım. Hızlı bir şekilde doğru teşhis koyarsak, doğru tedavi sistemlerini hayata geçirebiliriz. Geçici bir günlük projeler değil, uzun yıllar sürecek projeler. Bunu uygulayacağız.” dedi.

Bir Manisalı olarak kentin en büyük iki sorununun otoparklar ve sokak hayvanları olduğunun altını çizen Kurt, şöyle konuştu: “Şehzadeler’de kentsel dönüşümle ilgili projelerimiz olacak. Aynı zamanda Spil konusunda da önemli adımlar atacağız. Turizm açısından önemli bir kaynak olan turizm açısından da kanayan bir yara olan otopark sorunuyla ilgili de önemli projeleri hayata geçireceğiz. Sokak hayvanlarının rehabilitasyonu için de hayvan bakım merkezi kuracağız. Yapılamayacak, finanse edilemeyecek hiçbir proje için söz vermeyeceğiz.” – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu