Yaşam

Kuruluş Osman Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Kuruluş Osman 121. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen tarihi kurgunun aksiyon dizisi bu hafta 120. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Bozdağ Sinema imzalı başarılı yapımın senaristliğini Mehmet Bozdağ, yönetmenliğini ise Metin Günay üstleniyor. Dizinin başrollerinde Burak Özçivit, Yıldız Davet Atiksoy ve Seda Yıldız gibi sevilen oyuncular yer alıyor. Kuruluş Osman her bölümde olduğu gibi bu bölümde de seyirciyi ekrana kilitledi. Peki bundan sonraki bölümde yaşanacak olan Nayman ve Osman Bey’in çabasında kazanan kim olacak?

İşte Kuruluş Osman 121. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Kuruluş Osman dizisinin son bölümü yine aksiyon dolu oldu! Peki Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

Vakıf Osman dizisinin 120.bölümüne bir göz atalım ?

Kuruluş Osman dizisinin 120. bölümünde: Nayman, Osman Bey’in oynadığı oyunun intikamını almak için harekete geçiyor!

İntikamla yanan Nayman, her şeyi yapmaya hazırdır. Nayman’ın ilk işi, şifa vaadiyle Orhan Bey’i karargâha getirmek olur.

Osman Bey, Nayman’ı Yenişehir’e gömmeye kararlı! Nayman’dan gelecek tehlikelere hazırlıklı olan Osman Bey de tuzaklarını hazırlamaktadır.

İlk amacı mührü bulmak olan Osman Bey’in karşısında Nayman vardır. Çünkü Nayman için mühür, devlet demektir. Bu nedenle mührü alması için Bayındır Bey’i görevlendirir.

Turgut Bey ise hızla Bayındır Bey’in peşine düşer. Mührü alan devleti alabilecek mi? Yoksa mühür Nayman’ın eline mi geçecek?

Bu sırada Bengi Hatun, başsızlar kulübesinde oturacak ismin Aktemur olacağına karar verdi ve kararını açıkladı. Aktemur’un postanesi, Malhun Hatun ve Bala Hatun’la arası pek iyi değildir.

Yenişehir’deki gelişme herkesi şaşırtacak! Ülgen Hatun’un annesi Kara Ebe Feriştah gelir gelmez Cerkutay ile tatsız bir karşılaşma yaşar. Yenişehir’de şimdi ne olacak?

İşte Kuruluş Osman son bölüm fragmanı ?

Kuruluş Osman 121. Bölüm Fragmanı | “Yarına hazırlanın, bu toprakların göreceği en büyük savaş!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu