Teknoloji

Yüzüklerin Efendisi Hayranlarına Müjde: 5 Yeni Oyun Geliyor

Embracer Group yaptığı açıklamayla Yüzüklerin Efendisi hayranlarını sevindirecek bir haber verdi, 5 yeni oyun geliyor. Yüzüklerin Efendisi dünyasında geçen ve oldukça popüler olan Battle for Middle Earth, Middle-Earth: Shadow of Mordor gibi evrende geçen 5 oyunun geleceği açıklandı.

Yüzüklerin Efendisi oyun evreni büyüyor.

Film dünyasının en değerli yapımlarından biri olan The Lord Of The Rings, oyun dünyasının nadide evrenlerinden biridir. 1980’lerden bu yana yirminin üzerinde oyunu bulunan Yüzüklerin Efendisi, daha sonra çıkacak 5 yeni oyunla genişlemeye devam ediyor. Yeni çıkacak oyunlardan şimdilik sadece ikisi biliniyor.

Yüzüklerin Efendisi: Gollum

Filmi izlemeyenlerin bile daha detaylı bildiği Gollum karakterinin hikayesini daha çok öğreneceğimiz oyun ilk olarak 2019 yılında duyurulsa da birkaç kez ertelenmişti ve çıkış tarihi 2023 idi.

Yüzüklerin Efendisi: Moria’ya Dönüş

Moria’ya Dönüş Kooperatifi, oyunculara hayatta kalma dinamikleriyle iş yaparak ve inşa ederek devasa madenleri keşfetmeyi vaat ediyor. Gollum gibi 2023’te çıkacak oyun da Epic Games’e özel olarak çıkacak.

Yeni oyunların çıkış tarihleri ​​netlik kazandı.

Gollum ve Moria’ya Dönüş oyunlarına ek olarak 2024 yılına kadar üç yeni oyunun duyurulacağını açıklayan Embracer Group, bu beş oyunla birlikte dünyada yeni bir sinema setinin geleceğini duyurdu.

alacam-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu